Tvorba webů
Koncová zařízení | Tisk |  E-mail
ImagePro připojení ke službě Alwar NET je možné použít libovolné IEE 802.11 (Wifi) certifikované zařízení. Pro zájemce, kteří potřebné zařízení nevlastní a nechtějí ho tedy pro připojení využít, jsme připravili zvýhodněnou nabídku Instalačních sad. Instalační sadu VBox a VBox-XL, kterou lze doobjednat k libovolné službě Alwar NET vždy včetně instalace na místě (u Uživatele).

Instalační sadou VBox (VBox-XL) rozumíme komplet, který se skládá z vlastního přístupového zařízení VBox (VBox-XL), jeho montáže a zprovoznění. VBox (VBox-XL) přístupové zařízení musí být umístěno na místě, z něhož je přímá, ničím nerušená viditenost na přístupový bod (HotSpot). Od VBoxu (VBox-XL) vede svod ethernetovým kabelem (max. délka 80m) k PC či routeru lokální sítě, kam se připojí přes PoE adaptér (který je součástí sady - viz pozn. pod čarou) do klasické ethernetové (síťové) karty.

Přístupové zařízení VBox je klasické zařízení IEE 802.11 zapouzdřené pro Outdoor (venkovní) použití s integrovanou směrovou anténou, pro připojení k HotSpotu do vzdálennosti přibližně 2.000-2.500m ve standardních podmínkách.
Přístupové zařízení VBox-XL je klasické zařízení IEE 802.11 zapouzdřené pro Outdoor (venkovní) použití doplněné vysoce směrovou parabolickou anténou. Lze ho použít pro připojení k HotSpotu až do vzdálennosti 5.500 - 6.000m ve standardních podmínkách.

Typ instalační sady Prodejní cena
VBox 1.672,- (1.990,- včetně DPH)
VBox-XL (24 dBi) 2.970,- (3.537,- včetně DPH)

Provedení montáže garantujeme do 3 pracovních dnů od připsání ceny Služby na náš účet (případně lze dohodnout platbu v hotovosti při předání připojení, či na fakturu po instalaci).

 
< Předch.   Další >