Tvorba webů
Připojení k internetu | Tisk |  E-mail
Alwar NET je telekomunikační síť, která nabízí ekonomické připojení k síti internet domácnostem i podnikatelům prostřednictvím moderních bezdrátových technologií.
Našim cílem je poskytovat nejen přístup k Internetu, ale chceme vám dát i něco navíc. Nabízíme každému zájemci připojení k Internetu, které není zatíženo agregací a omezením objemu přenesených dat. U nás najdete opravdový vysokorychlostní internet se všemi výhodami, které vám konkurence nenabídne. V neposlední řadě disponujeme mnohaletou zkušenností zákaznického servisu, který jsme připraveni všem uživatelům našich služeb nabídnout.

Alwar NET je nelimitovaný přístup k Internetu za vysoce konkurenční ceny. Zapomeňte na účty za telefon, nabízíme Vám trvalé připojení po celých 24 hodin bez žádných dalších poplatků za přenesená data nebo čas strávený připojením. Služby jsou poskytovány obvykle bezdrátovou technologií prostřednictvím sítě přípojných bodů, tzv. HotSpotů.

Jak vypadá bezdrátové připojení?

Jedná se o připojení pomocí pozemních vysílačů (HotSpotů), podobně, jako tomu je s rádiem, nebo televizí. Protože se jedná o připojení oboustranné (rádio přenáší pouze signál ze studia k posluchači), má o něco vyšší nároky, než televizní antény. Nejdůležitější je přímá viditelnost na vysílač (bez překážek - stromů, vyšších domů) a nízká úroveň rušení v daném místě. Lze tedy říci, že připojení bude fungovat všude, kde je elektrický proud a signál. Není potřeba žádná telefonní linka, protože signál se šíří rádiově.

K připojení je použita anténa a rádiová jednotka (Access Point, zkráceně AP), která zpracovává signály z antény a převádí je na signály běžné počítačové sítě. Kabel počítačové sítě je tenký a lze ho připojit do každého počítače, který je vybaven síťovou kartou. Pokud není, kartu lze většinou jednoduše dodat. V počítači není třeba žádný program, který by připojení řídil. Stačí pouze nastavit Vaší IP adresu na síťové kartě. Není ani potřeba se nějak manuálně připojovat. Po zapnutí je počítač připojen. Dnes nabízíme komplexní řešení, nazvané VBox. Toto zařízení v sobě obsahuje AP i malou anténu a je ho možné připojit až do vzdálenosti 80m od elektrické zásuvky a počítače. Jeho výhodami jsou hlavně rychlá a jednoduchá montáž a nízké pořizovací náklady. Proto Vám budeme nabízet toto zařízení přednostně.
 
< Předch.   Další >